Autor: Paweł Paszkowski

CEO Strigoo, Strateg e-commerce i marketingu Ekspert e-commerce, związany z branżą od ponad 12 lat. CEO i konsultant w agencji doradczej STRIGOO. Odpowiedzialny za tworzenie strategii dla sklepów internetowych, doradca zarządów wielu ekomersów. Doświadczenie zdobywał, współpracując z takimi markami, jak Frisco, Allegro, Forum Media Polska, sklepbiegacza.pl, desportivo.pl, cosibella.pl i wielu innych. Swoją wiedzą dzieli się jako wykładowca na kierunku marketing internetowy oraz współtwórca i wykładowca kierunku menadżer e-commerce na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej. NAPISZ DO AUTORA: pawel.paszkowski@strigoo.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dlaczego moja strona nie sprzedaje? Checklista eksperta e-commerce

Jeżeli ktoś by Cię zapytał, co decyduje o tym, że dana strona internetowa sprzedaje, a inna nie, to jaki jeden kluczowy element byś wskazał? Jestem pewien, że ile osób miałoby na to odpowiedzieć, tyle byłoby wskazanych elementów. I każdy z dopiskiem „superważne”. Z jednej strony padały odpowiedzi, że skuteczna kampania reklamowa, z drugiej, że komunikacja i budowanie społeczności. Jeszcze inne osoby wskazałyby dobrą strategię, a część napisałaby, że kolor i rozmieszczenie przycisków w sklepie internetowym. Prawda jest taka, że wszyscy mieliby rację. Spróbujmy zatem przyjrzeć się kilku wybranym przeze mnie elementom. Czy najważniejszym? Z mojego doświadczenia – na pewno kluczowym.

Czytaj więcej

TOP 10 skutecznych kanałów sprzedaży online krok po kroku

Planowanie sprzedaży to nieodłączny element każdego biznesu. Pozwala Ci określić odpowiednie cele i zdefiniować, w jaki sposób chciałbyś je zrealizować. To, co jest niestety największym problemem, to odpowiedni dobór kanałów sprzedaży i komunikacji. Ten artykuł podpowie Ci, jak podejść do tego tematu w zależności od wybranej strategii i tego, jak wygląda Twój biznes.

Czytaj więcej