Autor: Michał Kręcisz

Specjalista w dziedzinie marketingu internetowego i kierownik zespołu sprzedażowego.Od ponad 7 lat pomaga osiągać sukcesy biznesom online. Kierując się danymi, ale korzystając także ze swojego doświadczenia skutecznie doradza klientom w opracowaniu strategii i doborze mediów, które pozwolą im osiągnąć zakładane przez nich cele.

NAPISZ DO AUTORA:
m.krecisz@inis.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Święta za pasem. Zrób prezent swojemu e-commerce’owi

Jak zmaksymalizować sprzedaż i zyski w ostatnim miesiącu w roku?

Czytaj więcej

Wizerunek marki a sprzedaż: jak narzędzia digital marketingowe budują długofalowy sukces sprzedażowy?

Żeby sprzedawać – niezależnie od tego, czy w internecie, czy offline, klient musi nas znaleźć i wiedzieć, co oferujemy. Idąc dalej, jako sprzedawca, musimy pokazać mu, jakie mamy przewagi i jaka jakość idzie za naszym produktem bądź usługą. Patrząc na doświadczenie moje i moich klientów, większość biznesów online skupia się na działaniach nastawionych na „tu i teraz” – zależy im na efekcie, który będzie widoczny od razu lub po prostu bardzo szybko. Oczywiście jest to niezwykle istotne z perspektywy rentowności danego podmiotu, jednak żeby pojawiły się wyniki, to użytkownik, który ma skorzystać z naszego produktu czy oferty, musi się o nas dowiedzieć… Co najmniej o tym, że istniejemy, a najlepiej zdecydowanie więcej.

Czytaj więcej

Marketing afiliacyjny w praktyce - Jak optymalizować swój sukces jako reklamodawca w afiliacji?

Marketing afiliacyjny z definicji jest marketingiem partnerskim, w ramach którego partnerzy otrzymują prowizję za konkretne, ustalone działanie wykonane przez odbiorcę. Od lat zyskuje on na popularności i jest bardzo częstym wyborem przy planowaniu działań marketingowych dla serwisów czy sklepów internetowych. Wraz z rozwojem handlu elektronicznego i zakupów online marketing afiliacyjny stał się idealnym sposobem dla firm na dotarcie do szerszego grona odbiorców, jednocześnie zachęcając innych – wydawców, influencerów, specjalistów – do promowania ich produktów lub usług.

Czytaj więcej