Autor: Mateusz Cieśliński

Interim manager, audytor i doradca doradca restrukturyzacyjny, trener umiejętności biznesowych i mentor biznesowy; praktyk z ponad 17-letnim doświadczeniem w spółkach skarbu państwa i międzynarodowych korporacjach

Napisz do autora:
kontakt@mateuszcieslinski.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wizerunek handlowca – dlaczego jest tak ważny i co zrobić, by był jak najlepszy?

W dzisiejszym świecie, kiedy każdy ma prawie wszystko na wyciągnięcie ręki, działania, które pozwalają klientowi, aby mógł dotrzeć do wymarzonej marki kiedykolwiek, gdziekolwiek i jakkolwiek, wydają się kluczem do ich serc… i portfeli. Odpowiedzią na takie potrzeby klienta może być strategia omnichannel, która pozwala na zbudowanie jednorodnego doznania dla klienta niezależnie od tego, czy swoje zakupy będzie robił online, czy offline. Niemniej wielu sprzedawców zupełnie przecenia ideę omnichannel lub zupełnie jej nie rozumie. Skupiają się na dostarczeniu możliwie wielu kanałów zamiast na trafności oferty w danym kanale czy wyróżnieniu swojej oferty wśród konkurencji.

Czytaj więcej

Rzecz o kłamstwie w negocjacjach

Na początku negocjacji bardzo często pojawiają się różnego rodzaju pytania, np. jak skutecznie budować przewagę w negocjacjach, zachowując dobre praktyki w relacjach biznesowych, aby okazały się skuteczne. Na pewno nie jest łatwo znaleźć odpowiedź na tak postawione pytanie. Niestety, bardzo często wielu ludzi porównuje proces negocjacji do gry, w której każdy ruch jest dozwolony.

Włącznie z blefem. 

Czytaj więcej