Autor: Magdalena Ziębińska

head of IT business analysis w eVolpe od 9 lat zarządza zespołem analityków biznesowych w ramach realizacji projektów wdrożeń systemów CRM i wsparcia sprzedaży

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rola crm w strategii omnichannel

Czym byłaby strategia omnichannel bez filozofii CRM? Czy w takim przypadku komunikacja oparta na możliwości, jakie daje omnichannel, nie przekształciłaby się w chaos informacyjny? A może jednak może ona funkcjonować bez ogólnie przyjętych zasad zarządzania relacjami z klientami? Według mnie sama filozofia CRM może funkcjonować bez przyjętej strategii omnichannel, ale w drugą stronę nie jest to już możliwe. Powód jest prosty – omnichannel powinien wynikać z założeń, jakie przyjmie się właśnie w filozofii zarządzania relacjami z klientami.

Czytaj więcej

Mądry menedżer i sprytna technologia – zgrany duet wpływający na motywację handlowców

Gdybym miała opisać teorie motywacji powstałe na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, zebrany materiał byłby tak obszerny, że mogłabym ubrać go w grubą książkę. Dlatego też w tym artykule nie skupię się nawet na konkretnej pojedynczej teorii. Podzielę się natomiast pomysłami na praktyczne zastosowanie technologii do motywowania handlowców.

Czytaj więcej