Autor: Gabriela Chudoba

App Marketing Strategy Specialist at AppDNA Co-founder & CBDO at HabitCoach fanka analizowania zachowań ludzkich, pasjonatka psychologii behawioralnej; autorka wielu artykułów i prelegentka pierwszej edycji konferencji Social Media Week; na co dzień zajmuje się tworzeniem strategii marketingowych w Digitalu oraz aplikacjach mobilnych; od października 2019 r. współzałożycielka odpowiedzialna za strategię i rozwój biznesu w HabitCoach, aplikacji pomagającej zmieniać swoje nawyki we wsparciu 100 bestsellerowych książek!

NAPISZ DO AUTORKI: 
chudoba.gabriela@gmail.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak zwiększać sprzedaż w aplikacjach mobilnych? Pięć metod, które działają

W ostatnich latach w Polsce możemy zauważyć mocny trend tworzenia aplikacji mobilnych przez marki nie tylko z branży e-commerce, jak Zalando, ale również z branży retail, jak Lidl czy Żabka. Mimo to wiedza na temat zwiększania konwersji przez aplikacje mobilne jest jakby „tajemna”, dlatego postanowiłam podzielić się pięcioma strategiami, które warto wypróbować w swoich aplikacjach.

Czytaj więcej

Co zrobić, aby aplikacja mobilna przynosiła zyski i wysokie ROI produktu?

Czy słyszałeś o ekonomii behawioralnej? Jest to połączenie psychologii behawioralnej i ekonomii oraz badania czynników poznawczych, społecznych i emocjonalnych, które wpływają na decyzje zakupowe. 
 

Czytaj więcej