Autor: Ewa Popławska

Certyfikowany trener biznesu, handlowiec z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji, sprzedaży poprzez wartości, profesjonalnej obsługi klientów, feedbacku oraz teambuildingu. Wspiera klientów w obszarach procesów HR-owych, takich jak np. rekrutacje, employer branding, benefity czy rozwój pracowników. Realizuje projekty wdrożenia nowych pracowników do firm.
Absolwentka studiów na kierunku psychologia w zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Obala mit, że w sprzedaży i obsłudze klienta odnajdą się tylko ekstrawertycy. 
Menedżer ds. relacji z klientami, key account manager, pracujący z targetami na poziomie kilkuset tysięcy kwartalnie. Jej specjalizacja to usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi: rekrutacja, konsulting, rozwój pracowników i menedżerów. 
Obecnie łączy rolę trenera, konsultanta oraz opiekuna projektów rozwojowych. 
Brała udział w projektach pricingowych oraz mapowaniu procesów mających na celu niwelowanie marnotrawstwa. Uczestniczyła w procesach określania, kaskadowania i monitorowania celów sprzedażowych. Posiada wiedzę i praktykę w zakresie efektywnego funkcjonowania działów sprzedażowych.
KONTAKT DO AUTORKI:
ewa.poplawska@togetherconsulting.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nowoczesne działy sprzedaży a wellbeing – o co warto zadbać z perspektywy handlowca i menedżera?

Dzisiejszy świat charakteryzuje się ogromną dynamiką i liczbą bodźców. Jako ludzie narażeni jesteśmy na wiele czynników negatywnie wpływających na nasz dobrostan, co przekłada się na efektywność biznesową. Natomiast firmy, chcąc reagować na sytuację na rynku i przygotowując się jak najlepiej do zapowiadanego kryzysu, wywierają dużą presję na działach handlowych. Jednocześnie wiemy, że siły sprzedaży, to podpora firmy i dlatego potrzebujemy zadbać o ich dobrostan.

Czytaj więcej