Autor: Łukasz Piątek

Mentor w korpobiznesie i nie tylko. Zawód: sprzedawca, lider, manager, trener. Uzależniony żyjący w trzeźwości.

Zawodowo związany z rynkiem sprzedaży usług B2B. Ubezpieczenia, bankowość, leasing, szkolenia są to główne obszary, w których zdobywa praktyczną wiedzę. Jak wiele osób przeszedł drogę od praktykanta do managera, ale to, co go wyróżnia, to wiarygodność poprzez fakt, że zaliczył również drogę powrotną w dół, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Następnie poprzez eliminację złych nawyków oraz kształtowanie właściwych postaw, zawodowo nie tylko wrócił na dawne miejsce, ale ciągle rozwija swoje kompetencje, a w życiu odnalazł swoją misję mówienia głośno o zagrożeniach czyhających w sprzedaży oraz o tym, jak sobie z nimi radzić.
Przez lata swojej kariery obsłużył więcej niż 1000 kontraktów biznesowych, zdobywając przy tym szereg nagród dla „Najlepszego eksperta oraz managera”. Pracował z całym spektrum segmentów klientów, od firm mikro, poprzez MŚP, korporacji do przedsiębiorstw strategicznych.
Działa z optymizmem. Kocha inspirować oraz doświadczać. Zarządza zespołem sprzedażowym oraz korzysta z elementów sprzedaży, tj. prospectingu, negocjacji, obsługi klienta, komunikacji, asertywności, budowania efektywnych zespołów, kształtowania właściwych postaw sprzedażowych, zmiany nawyków oraz myślenia. Stawia na współpracę, rozwój oraz samopoznanie.
Jest absolwentem studiów ekonomicznych Uniwersytetu w Białymstoku oraz Szkoły Trenerów Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Stale poszerza swoje horyzonty poprzez ciągłe doskonalenie.
Kocha sprzedaż i emocje, jakie ona generuje. Kocha ludzi i uwielbia towarzyszyć im w zmianie na drodze po dobre dzisiaj. Uwielbia nowe wyzwania, a często spotykane hasło w sprzedaży – „Nie da się!” – stanowi dla niego zapalnik do działania.
KONTAKT DO AUTORA:
lukasz.piatek@togetherconsulting.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nowoczesne działy sprzedaży a wellbeing – o co warto zadbać z perspektywy handlowca i menedżera?

Dzisiejszy świat charakteryzuje się ogromną dynamiką i liczbą bodźców. Jako ludzie narażeni jesteśmy na wiele czynników negatywnie wpływających na nasz dobrostan, co przekłada się na efektywność biznesową. Natomiast firmy, chcąc reagować na sytuację na rynku i przygotowując się jak najlepiej do zapowiadanego kryzysu, wywierają dużą presję na działach handlowych. Jednocześnie wiemy, że siły sprzedaży, to podpora firmy i dlatego potrzebujemy zadbać o ich dobrostan.

Czytaj więcej