Autor: Ewa Gadomska

Strateżka marek luksusowych i premium, doradczyni, autorka szkoleń doskonale znająca klientów premium i ich potrzeby. Wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności opracowała metodę budowania osobistych marek premium, którą doceniają agencje PR oraz stratedzy na całym świecie. Jej znakiem rozpoznawczym jest kreatywne i mocno praktyczne wykorzystanie sposobu budowania marek luksusowych do tworzenia rozpoznawalności marek osobistych. Od 16 lat jest odnoszącą sukcesy przedsiębiorczynią, aktywnie rozwijającą swoje firmy i zaangażowaną w blisko 20 dochodowych biznesów. Aktualnie rozwija biznesy (swoje oraz swoich klientów) w Europie, USA oraz Emiratach Arabskich. Zbudowała także ponad 30-tysięczną społeczność polskich przedsiębiorców, z którymi na co dzień dzieli się swoim doświadczeniem i pracuje nad skutecznym wzrostem ich marek. Jej misją jest rozwój klientów oraz ich firm, ponieważ to właśnie ich sukces daje jej największą zawodową satysfakcję.
NAPISZ DO AUTORKI:
https://www.linkedin.com/in/ewagadomska/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Mechanizm zniżek w markach premium i luksusowych

Czy marki premium biorą udział w festiwalu promocji? A jak to wygląda w przypadku marek luksusowych? Czy można przełożyć stosowane przez nie praktyki na każdą firmę? Na te i inne pytania odpowiem w poniższym artykule.

Czytaj więcej

Jaki klient kupi produkty premium?

Krótką odpowiedzią na tytułowe pytanie będzie: klient, którego na nie stać. Tyle że kogo, na co stać, to pojęcie względne i na tyle rozległe, że bez wzięcia pod uwagę motywów zakupowych i mechanizmów psychologicznych ta krótka odpowiedź byłaby sporym uproszczeniem.

Czytaj więcej