Autor: Cezary Franczuk

dyrektor sprzedaży Timex Group związany z firmą Timex prawie od samego początku jej istnienia w Polsce, czyli od ponad 20 lat; odpowiada za efektywne zarządzanie sprzedażą i jej strukturami w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech dla takich marek, jak Timex, Versus, Versace, Salvatore Ferragamo oraz Nautica; do jego kompetencji należy tworzenie rozproszonych struktur handlowych na rynku B2B oraz motywowanie zespołów sprzedażowych

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

W pułapce zbyt dobrych relacji

Trudno wyobrazić sobie skuteczną sprzedaż B2B bez uprzedniego zbudowania relacji między sprzedającym a klientem. Są one bazą, na której konstruujemy cały proces sprzedażowy. Czy istnieje jednak moment, w którym w procesie budowania relacji biznesowej idziemy o krok za daleko? Jak go rozpoznać i co zrobić, gdy tak się stanie?

Czytaj więcej

Wiele kanałów, różne ekrany, jeden cel - o zaletach strategii omnichannel

Żyjemy w świecie cyfryzacji wszystkiego. To zdecydowanie zmienia strategię sprzedaży. Przy czym kupujący nie dzieli świata na online i offline. Po prostu szuka spełnienia swoich potrzeb, niezależnie od kanału. W tej rzeczywistości muszą odnaleźć się marki, wybierając optymalne sposoby dotarcia do klienta, bezszelestnie przeprowadzając go przez różne światy. Na tym właśnie polega omnichannel – jedyna droga do sprostania wymaganiom współczesnego klienta.

Czytaj więcej