Autor: Anita Kijanka

właścicielka agencji Come Creations Group na co dzień wkłada swoje serce w komunikację medialną firm zajmujących się najnowszymi technologiami; o rzeczach skomplikowanych mówi przystępnie w kreatywny sposób; pomysłodawczyni i organizatorka KielceCom, Wenusjanek i Strong Women in IT; z wykształcenia doktor nauk społecznych; fitness oraz wspinaczka górska to sporty, w których zatraca się bez reszty; w wolnym czasie pasjonatka życia, rozmów z ludźmi i sztuki; jej serce skradli Claude Monet i Auguste Rodin; marzy o domu we Włoszech; kocha tworzyć i tą emocją kieruje się w życiu, zarażając wszystkich wokół pozytywną energią

NAPISZ DO AUTORKI: 
anita.kijanka@comecreationsgroup.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wydarzenie firmowe od zaplecza

Firmowe eventy kojarzą Ci się tylko z filmem Wyjazd integracyjny? Najwyższy czas to zmienić! Mam nadzieję, że mój artykuł w tym pomoże.

Czytaj więcej

JAK WYKORZYSTAĆ UDZIAŁ W TARGACH DO ROZWOJU FIRMY?

Jesienią i wiosną mamy prawdziwy sezon konferencyjno-targowy. Prowadząc firmę, zajęci codziennymi obowiązkami, szukamy wydarzeń, które nie tylko pozwolą nam uzupełnić wiedzę, ale też ją pokazać! Jak w tym eventowym szale nie zwariować i z sukcesem przygotować się do udziału w wydarzeniach?

Czytaj więcej