Autor: Angelika Dąbek

Head of content oraz strateg w agencji Niebieski Lis. Za kreatywną stronę mocy odpowiada od pierwszych dni każdego nowego projektu; social media kid, uzależniona od relacji na Instagramie, organizatorka cyklicznych wydarzeń Socialove w Częstochowie; dźwiga sztangi, marnuje życie na jedzenie na mieście i seriale… ale tylko te dobre!

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Inspiracja, która działa – jak wykorzystać potencjał Instagrama w skutecznej sprzedaży

Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy, jak Instagram (IG) z aplikacji pełnej serduszek i pięknych zdjęć przeistacza się w skuteczne narzędzie sprzedażowe. Kolejne funkcje i możliwości otwierają marketerom – zwłaszcza w niektórych branżach – szeroki kanał docierania do nowych klientów. Jak ukroić dla siebie kawałek z tego pięknego i inspirującego tortu? Poniższe wskazówki Wam w tym pomogą.

Czytaj więcej

W społeczności siła. Jak stworzyć grupę, która pomoże w sprzedaży

W czasie coraz niższych zasięgów oraz trudności w angażowaniu użytkowników, grupy wciąż mają się bardzo dobrze. Nic dziwnego, że marki chętnie wykorzystują je do skutecznego budowania społeczności i realizacji celów biznesowych. Zobacz, w jaki sposób wykorzystać potencjał grupy, aby efektywnie wspierać sprzedaż.

Czytaj więcej