Dołącz do czytelników
Brak wyników

Niezbędnik handlowca

17 czerwca 2020

National Sales Congress już we wrześniu! Wśród prelegentów m. in. Philip Zimbardo

23

To już oficjalne. Nowe rozporządzenie polskiego rządu pozwala na organizację kongresów, konferencji i targów od 6 czerwca bieżącego roku. Najbliższa edycja National Sales Congress odbędzie się 24 września na PGE Narodowym.

 Jak wynika z rozporządzenia w Dzienniku Ustaw wydanego przez Radę Ministrów w dniu 29 maja:

„Zgodnie z ustawą z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców (Dz. U. z 2019 r. poz. 1292 i 1495 oraz z 2020 r. poz. podmioty działalności związane z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, kongresy, konferencje, spotkania mogą odbywać się w nowym reżimie sanitarnym.”

Mimo wymuszonego lockdownu, jesień 2020 zapowiada się inspirująco. Już we wrześniu odbędzie się jeden z najważniejszych kongresów sprzedażowych w Polsce. Sprawdźcie, co nowego przygotowali organizatorzy.  

Najważniejszy kongres sprzedaży w Polsce

National Sales Congress to rozbudowane i kompleksowe wydarzenie przeznaczone dla wszystkich osób pracujących w sprzedaży. W ramach kongresu wystąpią doświadczeni praktycy sprzedaży i wybitni mówcy, uczestnicy będą mogli skorzystać z ich doświadczenia i rozwinąć swoje kompetencje. Szereg prelekcji i debat pozwoli pogłębić wiedzę i przygotować na wszystkie trudności, które mogą czekać ekspertów w branży sprzedażowej.

Kongres został podzielony na trzy filary – scena Sprzedaż, scena Zarządzanie oraz Networking i strefa wystawiennicza. Dzięki temu uczestnicy mają pewność, że wybiorą prelekcje dopasowane do ich kompetencji oraz zdobędą umiejętności, które realnie przydadzą im się w pracy.

Dużym atutem NSC jest specjalna Strefa Networkingu obsługiwana przez Biznes Klub Polska – zespół profesjonalnych networkerków. Dzięki niej nawiążesz nowe relacje biznesowe i wymienisz doświadczenia z najlepszymi w branży.

Nowości na NSC!

Do tegorocznej...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy