Autor: Marzena Mazurkiewicz i Kinga Dolina

Każda z nas ma za sobą kilkanaście lat pracy w sprzedaży usług profesjonalnych dla biznesu. Doświadczenie zdobywałyśmy w firmach rekrutacyjnych, finansowych, konsultingowych, szkoleniowych i marketingowych. Pierwszy raz nasze zawodowe drogi przecięły się w 2013 r. i mocno „zaiskrzyło”. Szybko doszłyśmy do wniosku, że współpraca podwaja nasz potencjał, zwłaszcza w obszarze prospectingu, który stał się polem naszych wspólnych działań i eksperymentów.
Mówimy o sobie, że jesteśmy od praktyki, a nie od teorii, od „brudnej”, najbardziej niewdzięcznej, nielubianej przez sprzedawców prospectingowej roboty. Od zimnych e-maili, telefonów, social sellingu i mądrego wykorzystywania digitalowych narzędzi. Wspólnie doprowadziłyśmy do kilku tysięcy spotkań z decydentami w małych, średnich i największych firmach w Polsce i do dziś się nie zatrzymujemy.
Naszą misją, wizją i halucynacją jest to, żeby zmienić czarny PR, jaki otacza prospecting. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów i treningów i chcemy pokazać, że prospecting może być ciekawy, jak zagadka w Escape Roomie.
NAPISZ DO AUTOREK:
https://www.linkedin.com/in/marzenmazurkiewicz/
https://www.linkedin.com/in/kinga-dolina-0682664a/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Czy prospecting musi być drogą przez mękę?

Prospecting w sprzedaży – wyzwanie, droga przez mękę czy może przemyślany proces, który sprawi, że inni będą ci zazdrościć sukcesów? Czy opłacą nam się setki telefonów, a może warto zrobić solidny research, poznać klienta i jego potrzeb i skroić ofertę na indywidualną miarę – dzwonić mniej, ale za to postawić na jakość? Czy istnieje sposób na efektywne zdobywanie potencjalnych klientów bez utraty entuzjazmu?

Czytaj więcej