Autor: Anna Romaniecka-Mankiewicz

Jest absolwentką Collegium Civitas w Warszawie, gdzie studiowała politologię. Od dwóch dekad związana jest z branżą sieci detalicznych (np. IKEA, Leroy Merlin), z czego połowę tego czasu pracowała na stanowiskach zarządczych. Ze szkoleniami Interactifs zetknęła się w Paryżu i już pierwszego dnia wiedziała, że chce przenieść je na grunt ojczystego środowiska biznesowego. Doceniła bowiem od razu siłę zachowań werbalnych, których uczy Interactifs, oraz ich olbrzymi wpływ na skuteczność biznesową i jakość relacji zawodowych. Od 2015 r. 
jest dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale Interactifs. Jeśli ten temat Cię interesuje, posłuchaj darmowego podcastu Mówię Wprost na spotify, YouTubie lub innych platformach podcastowych.

NAPISZ DO AUTORKI: 
www.linkedin.com/in/anna-romaniecka-mankiewicz-99618351/

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak zwiększyć skuteczność rozmowy o wynikach

Dbanie o dobry poziom wyników to ciąg kilku działań, jakie podejmuje szef. Jednym z nich jest rozmowa podsumowująca uzyskane rezultaty. Zdarza się, że mimo ponawianych prób nie przynosi ona pożądanego skutku: wyniki ani drgną, a może i się pogarszają. Jak ją zatem przeprowadzić, aby przyniosła efekt?

Czytaj więcej