Dołącz do czytelników
Brak wyników

Centrum sprzedaży

23 marca 2022

NR 38 (Marzec 2022)

To warto przeczytać

0 136

Masaaki Imai

KAIZEN™ jako strategia
 

POLECAMY


Cena: 79,90 zł
W dzisiejszym świecie firmy ocenia się i wycenia zawsze na podstawie ich wyników finansowych. Czy zatem sprawność operacyjna nie ma żadnego znaczenia? Czy marnotrawstwo zasobów, niska wydajność i niepotrzebnie wykonywane czynności zupełnie się nie liczą?
KAIZEN™ jako strategia to nowe spojrzenie na zarządzanie operacyjne w skali globalnej. Imai zachęca swoich czytelników, aby przestali kłaść nacisk na wolumen i tempo sprzedaży, a za to skupili się na nowym, efektywniejszym podejściu, jakim jest Ocena FSL™ (przepływ, synchronizacja, poziomowanie). Zgodnie z koncepcją przepływu sekwencja pracy powinna zostać zaprojektowana w taki sposób, aby każdy element przemieszczał się między procesami bez zakłóceń i przestojów. W książce znajdziemy także liczne analizy przypadków, zaczerpnięte z doświadczeń wielu różnych firm z całego świata.
Książkę zamówisz na www.mtbiznes.pl

Zig Ziglar

Potęga celu. 13 sposobów, by osiągnąć to, czego zawsze pragnąłeś
 

 

Cena: 39,90 zł
Legendarny mówca i autor Zig Ziglar uświadamia czytelnikowi, że nie sposób zrealizować celu, którego się nie ma. Każdy może być lepszy, każdy może go mieć i robić więcej, ale „Nie da się tego zrobić, błądząc we mgle niezdecydowania. Trzeba dążyć do konkretnego celu”.
Autor dokonuje analizy 4 powodów, które powstrzymują ludzi przed wyznaczaniem sobie celów, a następnie prowadzi czytelnika drogą 9 kroków wiodących do sprecyzowania życiowych dążeń i składa mu obietnicę, że „dobrze wyznaczony cel to połowa sukcesu”. Podkreśla, że wtedy można od razu przejść do DZIAŁANIA! Ziglar proponuje formułę obejmującą 13 przełomowych praktyk, które każdego dnia będą przybliżać Cię do realizacji Twoich zamierzeń. „Kiedy przyswoisz sobie te koncepcje i zastosujesz się do zaleceń, osiągniesz swoje cele”.
Książka w sprzedaży od 1 kwietnia 2022 r. na www.mtbiznes.pl

Dr Aga Szóstek

Strategia Umami. Jak połączyć biznes z projektowaniem doświadczeń i wyróżnić się na rynku
 

 

Cena: 64,90 zł
Jeże...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy