Dołącz do czytelników
Brak wyników

Centrum sprzedaży

10 lutego 2022

NR 37 (Styczeń 2022)

To warto przeczytać

0 155

Radosław Pyffel

POLECAMY

Biznes w Chinach. Jak odnieść sukces w chińskim świecie
 


Cena: 69,90 zł
Chiny są obecne we wszystkich branżach i sektorach oraz w wielu aspektach naszego życia. Stało się tak za sprawą bezprecedensowego wzrostu gospodarczego ostatnich dekad i dokonującej się na naszych oczach rewolucji technologicznej. W Polsce rosnące znaczenie Chin na świecie jest często przyjmowane z niedowierzaniem lub zaskoczeniem, radykalną krytyką albo bezkrytycznym entuzjazmem.
Książka Biznes w Chinach to nie tylko kompendium praktycznej wiedzy o Państwie Środka i prowadzonym w nim biznesie, lecz także kronika zmian ostatnich dekad i zapowiedź przyszłości. Polecamy ją każdemu, kto prowadzi biznes w Chinach, planuje nawiązać współpracę z Chińczykami albo styka się z nimi w swojej pracy. Książka zainteresuje również wszystkich ciekawych świata, przede wszystkim pozaeuropejskiego – otwierającego zupełnie nowe możliwości i stawiającego nowe wyzwania.
Książkę zamówisz na www.mtbiznes.pl


Brian Tracy, Dan Strutzel

Tajniki wywierania wpływu. Jak inspirować siebie i innych
 


Cena: 39,90 zł
Chcesz osiągać najlepsze wyniki sprzedaży w Twoim oddziale firmy? Po lekturze tej książki dowiesz się, jak to zrobić. Bez względu na to, czy chcesz przedstawić inwestorom pomysł na biznes, czy zerwać z nawykiem bezmyślnego surfowania po internecie, nie zdołasz przekonać do tego siebie ani innych osób, jeśli nie posiądziesz umiejętności wywierania wpływu.
Książka przedstawia zweryfikowane fakty oraz daje dostęp do skarbca idei pozwalających inspirować siebie i innych do osiągania pożądanych rezultatów w życiu i w biznesie. Dzięki inspirującej rozmowie Dana Strutzela z Brianem Tracym przyswoisz najlepsze pomysły, strategie i techniki wywierania wpływu, zgromadzisz pomysły na uzyskanie większego wpływu na ludzi i wcielisz je w życie, odrzucisz mity i niesprawdzone teorie powstrzymujące Cię przed działaniem, uzyskasz większy wpływ na życie własne oraz ludzi.
Ksi...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy