Dołącz do czytelników
Brak wyników

Centrum sprzedaży

9 grudnia 2021

NR 36 (Listopad 2021)

To warto przeczytać

0 216

David Cote
Wygrać dziś, wygrać jutro.
Strategia rozwoju firmy w krótkim i długim okresie

 

POLECAMY

Cena: 59,90 zł
Jeśli kierujesz zespołem czy firmą – bez względu na ich wielkość – i stajesz przed niemal nierozstrzygalnym dylematem: czy należy skupiać się na tym, aby już teraz osiągnąć założone wyniki, choćby nawet kosztem przyszłej kondycji przedsiębiorstwa, czy też postawić na strategie długoterminowe i nie przejmować się wynikami kwartalnymi czy rocznymi, ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Lektura stanowi dogłębną analizę transformacji firmy Honeywell. Autor pokazuje, w jaki sposób można zarządzać organizacją, aby osiągnąć nowy poziom równowagi, dyscypliny, porządku i energii, oraz jak jednocześnie myśleć o wynikach i inwestować w rozwój. Dyrektorzy i liderzy, niezależnie od branży, znajdą w tej książce coś cennego dla siebie.
Książkę zamówisz na www.mtbiznes.pl

Dana Norris
Storytelling (nie tylko) w biznesie.
10 prostych kroków do niezapomnianej opowieści

 


Cena: 42,90 zł
Co decyduje o potędze opowieści? Co sprawia, że mają one w sobie coś takiego, że nie potrafimy się od nich oderwać? Wszystkie historie – te filmowe i te serialowe, te przytoczone w artykułach prasowych i te w opowiadaniach – mają zawsze tę samą strukturę. Po rozłożeniu na czynniki pierwsze każda historia daje się wpisać w ogólne ramy. Warto je znać, żeby wiedzieć, jak opowiadać o swoich doświadczeniach, tak by inni słuchali nas z zapartym tchem. 
Storytelling to książka dla każdego, kto chce opowiadać – czy to po to, żeby zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy dobrze wypaść podczas spotkania biznesowego. Autorka podpowiada, jak uwolnić drzemiący w nas potencjał mówcy. Lektura zawiera także proste ćwiczenia, ułatwiające wykorzystywanie umiejętności storytellingowych w praktyce. Podaje również dziesięć pułapek czyhających na autorów opowieści i pokazuje, co robić, żeby ich uniknąć.
Książkę zamówisz na www.mtbiznes.pl

Philip Kotler, Hermawan Kartajaya, Iwan Setiawan
Marketing 5.0. Technologie Next Tech
 


Cena: 49,90 zł
Jak firmy...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy