Dołącz do czytelników
Brak wyników

Centrum sprzedaży

18 maja 2021

NR 33 (Maj 2021)

To warto przeczytać

0 287

Buyer persona
 

POLECAMY

Cena: 49,90 zł
Adele Revella, dyrektor generalna oraz założycielka Buyer Persona Institute, skupia się na wyjaśnieniu koncepcji buyer persony. Proponuje podejście jakościowe, które opiera się na przeprowadzaniu bezpośrednich wywiadów z obecnymi i potencjalnymi klientami. Autorka opracowała pięć obszarów (Rings of Buying Insight), w których należy zadawać klientom pytania, by uzyskać jak najwięcej informacji.  
Dzięki lekturze tej książki dowiesz się m.in.: jak rozróżniać potrzeby różnych grup klientów i na tej podstawie budować różne buyer persony, dzięki którym osiągniesz zakładane cele biznesowe, jak prowadzić rozmowy, zbierać i analizować dane i na ich podstawie budować dokładne, trójwymiarowe profile prawdziwych klientów oraz w jaki sposób „wejść w umysł” swojego klienta, aby móc tworzyć produkty, których on potrzebuje.

Książkę zamówisz na www.mtbbiznes.pl

Nie bój się błądzić
 


Cena: 59,90 zł
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak utrzymać wzrost prosperującego przedsiębiorstwa, dlaczego warto skupić się na perspektywie długoterminowej oraz czy rezygnacja z zysków na rzecz rozwoju firmy jest opłacalna, to książka Nie bój się błądzić pomoże odpowiedzieć Ci na te pytania.
Jeff Bezos, założyciel i dyrektor generalny firmy Amazon, wyjaśnia podstawowe zasady i filozofię tworzenia, budowania oraz przewodzenia dużym firmom. Autor uchyla rąbka tajemnicy swojego sukcesu, poruszając szereg tematów z zakresu biznesu i polityki publicznej – od innowacji i strategicznych decyzji, przez zarządzanie operacyjne firmą i zatrudnianie odpowiednich pracowników, aż po zmiany klimatyczne i przestrzeń kosmiczną. W książce znajdziesz też wnioski dotyczące tego, czego nauczyła nas pandemia COVID-19, oraz rozważania, dokąd może nas zaprowadzić przyszłość.

...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy