Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiał partnera

9 grudnia 2021

NR 36 (Listopad 2021)

Prestiżowe sale VIP, opieka ekspertów i SPA na wyciągnięcie ręki. Zorganizuj luksusowe spotkanie biznesowe w Centrum Konferencyjnym Bania

0 187

Kameralne obrady członków zarządu czy elegancki bankiet dla kilkuset osób – w Centrum Konferencyjnym Bania wszystkim kontrahentom biznesowym oferuje się najwyższy poziom usług. Doświadczeni eksperci zadbają o sprawny przebieg wydarzenia i odpowiednią oprawę, a znajdujące się na terenie Resortu Bania stok, SPA i Terma zapewnią uczestnikom relaks i integrację.

Resort położony jest w Białce Tatrzańskiej, jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości na Podhalu. Na jego ofertę składają się Hotel Bania**** Thermal & Ski z kilkoma restauracjami i strefą SPA, Terma Bania oraz ośrodek narciarski. Całość uzupełnia działające od grudnia 2019 r. Centrum Konferencyjne Bania, zlokalizowane w nowym skrzydle hotelu.
 

POLECAMY


Oferta dla wydarzeń na większą i mniejszą skalę

Część konferencyjno-biznesowa o powierzchni 1,5 tys. m2 może pomieścić nawet do 1000 osób. Pozwala to na organizację profesjonalnych konferencji, targów, bankietów czy szkoleń na jednej, otwartej przestrzeni. Dzięki zastosowanym w Centrum nowoczesnym rozwiązaniom podziału przestrzeni możemy wydzielić z niej nawet 14 mniejszych sal, dostosowując miejsce do indywidualnych potrzeb klienta. Elegancki i nowoczesny wystrój Centrum utrzymany w góralskim klimacie wprawia w dobry nastrój, a organizowanym tu wydarzeniom dodaje renomy. Zarówno nowoczesne rozwiązania multimedialno-techniczne, jak i profesjonalna scena czy amfiteatralna trybuna zapewniają sprawny i efektowny przebieg eventu. Na Centrum Konferencyjne Bania składają się:

  • Foyer z bezpośrednim wyjściem na taras zewnętrzny, który może być nie tylko miejscem networkingu w czasie konferencji lub pełnić funkcję wystawienniczą, ale także połączyć dwie duże sale w spójną przestrzeń bankietową.
  • Sala Wierchy z nowoczesnym systemem multimedialnym i możliwością podziału na 3–7 mniejszych przestrzeni.
  • Sala Trzy Korony zaprojektowana z myślą o koncertach i innych wydarzeniach kulturalnych. Wyposażona jest w profesjonalną scenę z oświetleniem, nagłośnieniem oraz rozkładaną amfiteatralną trybunę.
  • Indywidualna recepcja z szatnią i zapleczem sanitarnym, a także własna część techniczno-gastronomiczna i autonomiczny parking.

Dodatkowo znajdziemy tutaj także cztery mniejsze prestiżowe sale VIP. Sprawdzą się one do przeprowadzenia kameralnych obrad, szkoleń czy prezentacji. Wszystkie sale wyposażone są w systemy projekcji, klimatyzację, zaciemnienie, nagłośnienie oraz bufet. Posiadają także indywidualne zaplecze sanitarne oraz w większości – wyjście na taras zewnętrzny. Negocjacjom przy filiża...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "Nowa Sprzedaż"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy