Dołącz do nas

Nowa Sprzedaż

O czasopiśmie

„Nowa Sprzedaż” to dwumiesięcznik dla osób zawodowo zajmujących się sprzedażą produktów i usług na polskim rynku. Magazyn jest źródłem inspiracji i pomaga w systematycznym pogłębianiu kompetencji handlowych, kluczowych z punktu widzenia nowoczesnych organizacji.

Magazyn „Nowa Sprzedaż” to:

  • Praktyczne czasopismo szkoleniowe o  skutecznej sprzedaży i obsłudze klienta – przystępne lekcje pełne sprawdzonych wskazówek i rozwiązań, które z powodzeniem można wdrożyć w każdej firmie.
  • Co 2 miesiące prawie 100 stron i ponad 20 wysokiej jakości artykułów w przystępnej formie, którą cenią nasi czytelnicy – ćwiczenia, szablony, przykłady, wskazówki, analizy przypadków.
  • Najwybitniejsi autorzy – praktycy, którzy na bazie własnego bogatego doświadczenia na polskim rynku pokazują, jak prowadzić skuteczne działania zmierzające do osiągnięcia najwyższych wskaźników sprzedaży.
  • Sprawdzone instrukcje działania, narzędzia i techniki sprzedaży i obsługi klienta, dzięki którym krok po kroku dowiesz się, jak poprawić wyniki sprzedażowe.
  • Każde wydanie to ponad 10 artykułów związanych z tematem przewodnim numeru – szczegółowo przedstawiamy najciekawsze zagadnienia z obszaru sprzedaży i obsługi klienta.
  • Doświadczeniami i skutecznymi rozwiązaniami dzielą się dyrektorzy i menedżerowie sprzedaży polskich firm z sektorów B2B i B2C.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytelnicy doceniają magazyn za wysoką jakość artykułów i przystępną formę prezentacji treści – to cecha, która zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych tytułów na rynku.

Nowa Sprzedaż” ukazuje się na rynku 2 lata. Pobierz pokazowe wydanie i sprawdź praktyczne wskazówki, które pokochali nasi Czytelnicy: https://www.nowa-sprzedaz.pl/strona/numer-pokazowy

„Nowa Sprzedaż” to najlepiej oceniane czasopismo o sprzedaży w Polsce

 

 

Liczące ponad 1300 stron i 300 artykułów archiwum „Nowej Sprzedaży” dostępne jest online w wersji prenumeraty premium i superpremium.

Zapraszamy do lektury!