Dołącz do nas

Nowa Sprzedaż

Baza filmów

Wybierz rodzaj materiałów:
8 Filmy w bazie
Film 08/01/2018

Sebastian Rogowski - Strategia wielkich firm - przywództwo

Z prelekcji dowiesz się: Jak stać się przywódcą, który pociągnie za sobą ludzi oraz sprzedaż? W jaki sposób zdefiniować swoje umiejętności menadżerskie? Czym powinien kierować się lider i w jaki sposób może „zarażać” pasją swój zespół? W jaki sposób określić czego brakuje na rynku i za co tak naprawdę płacą Twoi klienci?
Pokaż film
Film 08/01/2018

Joanna Janicka, Joanna Drążkiewicz - Narzędzia przydatne do pracy z ludźmi

Z prelekcji dowiesz się: Dowiedz się w jaki sposób codzienne spotkania z działem sprzedaży mogą wspomóc efektywne zarządzanie zespołem? Jak takie spotkania powinny wyglądać – jak powinien przygotować się do nich szef, a jak handlowiec? W jaki sposób rozpisać agendę spotkania i wytyczać realne cele?
Pokaż film
Film 08/01/2018

Marek Waśkiewicz - Nowoczesne zarządzanie sprzedażą

Z prelekcji dowiesz się: Poznasz nowoczesne metody rozwoju Twojego działu sprzedaży? Jakie korzyści może przynieść konkretna inwestycja w rozwój zespołu sprzedaży? Jak skutecznie wykorzystać zaawansowane i nowoczesne narzędzia wspierające zarządzanie sprzedażą? Jakie korzyści odniesiesz wdrożenia standardów obsługi klienta?
Pokaż film
Film 08/01/2018

Wojciech Woźniak - Planuj Kontroluj Dyscyplinuj - czyli jak rozmawiać o celach i zadaniach, aby pracownicy sami planowali realizację

Z prelekcji dowiesz się: Wiedza, umiejętności i usługi – jak skutecznie połączyć te elementy w swoim zespole handlowców. Dwuczynnikowa Teoria Herzberga – w jaki sposób testować różne systemy motywacyjne? Poznasz narzędzia wspomagające planowanie. Pasja daje profesjonalizm – w jaki sposób pieniądze mogą zabić pasję w motywacji? Proces nauki coachingu przez menadżera krok po kroku.
Pokaż film
Film 08/01/2018

Piotr Kreft - Budzić się z determinacją i zasypiać z satysfakcją

Z prelekcji dowiesz się: Jak wzmocnić swoją motywację i motywować pracowników? W jaki sposób wpływać na poziom energii w zespole sprzedażowym? Sprawdzone sposoby na usuwanie barier dotyczących automotywacji? Jak wyeliminować złe nawyki handlowca w procesie rozumienia klienta?
Pokaż film
Film 08/01/2018

Rafał Judek - Jak pokochałem prospecting i przestałem się martwić o sprzedaż

Z prelekcji dowiesz się: W jaki sposób określić profil idealnego klienta? Poznasz 3 „święte zasady prospectingu”. W jaki sposób skutecznie monitorować działania prospectingowe? Sprawdzone sposoby na obudzenie uśpionego klienta
Pokaż film
Film 08/01/2018

Tristan Tresar - Krótka historia o tym jak przygotować zespół na przegraną

Z prelekcji dowiesz się: Dlaczego porażka może być najlepszą nauczką dla handlowca? W jaki sposób sprawić, aby „nie” klienta motywowało sprzedawcę? Czym jest sukces i jak odbiera go współczesne społeczeństwo?
Pokaż film
Film 08/01/2018

Zofia Jakubczyńska - O co tyle emocji?

Z prelekcji nauczysz się: Pod wpływem jakich emocji kupują twoi klienci? W jaki sposób sporządzić i pracować na mapie empatii klienta? Jak prowadzić rozmowę, aby klient poprzez relację wzajemnego zaufania sam wyszedł z założenia, że Twój produkt jest mu niezbędny? Inteligencja emocjonalna w codziennych obowiązkach szefa sprzedaży?
Pokaż film