Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

14 kwietnia 2021

Elite Sales Program 2021 – sprawdź, czym zaskoczy Cię tegoroczna edycja!

30

Już 19 maja startuje Elite Sales Program, czyli cykl czterech prestiżowych konferencji dla liderów sprzedaży! Kogo zobaczymy w roli gościa specjalnego i jakie tematy podejmą prelegenci?

Konferencje Elite Sales Program zostały stworzone z myślą o czołowych praktykach biznesu i liderach sprzedaży. Każde spotkanie jest okazją do otwartej dyskusji na temat najnowszych technik sprzedażowych i ich skutecznego wykorzystania w praktyce.  

POLECAMY

W ramach cyklu odbędą się 4 konferencje:

  • Sprzedaż wirtualna i hybrydowa - 19 maja 2021
  • Zarządzanie sprzedażą -  23 czerwca 2021
  • Sprzedaż konsultacyjna - 15 września 2021
  • Skalowalna sprzedaż - 20 października 2021.

Wydarzenia odbędą się w formule online lub hybrydowej, zależnie od sytuacji związanej z pandemią – tak aby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo i wygodę udziału.

Swój udział w pojedynczej konferencji lub w całym cyklu możesz zgłosić na stronie esp.ican.pl

CO CZEKA NA UCZESTNIKÓW?

Każda konferencja to dzień pełen wystąpień z zagranicznymi i polskimi ekspertami, sesji Q&A i networkingu. Co więcej, uczestnicy, którzy wezmą udział w całym cyklu, otrzymają certyfikat i dodatkowe materiały: notatki, raporty, nagrania i ebooki!

To potężna dawka wiedzy o szeroko rozumianej sprzedaży wirtualnej i hybrydowej – od zarządzania procesami przez skalowanie sprzedaży do zatrudniana i rozwijania handlowców.

POZNAJ GOŚCI SPECJALNYCH ELITE SALES PROGRAM

Cykl rozpocznie wystąpienie Rodolfo Luzardo, dyrektor zarządzający w firmie ZS, będącej globalnym liderem doradztwa w zakresie sprzedaży i strategii handlowej. Jego ponad 20-letnie doświadczenie obejmuje sprzedaż i strategię marketingową B2B ze szczególnym uwzględnieniem transformacji handlowych na dużą skalę.

Drugim gościem specjalnym jest Frank Cespedes, starszy wykładowca w jednostce badawczej Entrepreneurial Management Unit, działającej w ramach Harvard Business School.Przez 12 lat był partnerem zarządzającym w The Centre for Executive Development, współpracował też z inwestorami PE i VC.

Ekspertem, który zaszczyci swoim wystąpieniem uczestników trzeciej konferencji, jest dr Régis Lemmens. To jeden z najbardziej innowacyjnych ekspertów rozwoju biznesu łączący perspektywę badacza i praktyka. Jest także założyciel firmy konsultingowej Sales Cubes.

Gościem ostatniej konferencji z cyklu został Mark Roberge, obecnie związany z Harvard Business School. Zajął 19. miejsce na liście Forbes' Top 30 Social Sellers in the World i zdobył nagrodę sprzedawcy roku podczas MIT Sales Conference w 2010 roku.

NAJBLIŻSZA KONFERENCJA JUŻ 19 MAJA

Pierwsza konferencja odbędzie się 19 maja w formule online. Gość specjalny Rodolfo Luzardo wyjaśni, na czym polega hybrydowy model sprzedaży, oraz zaprezentuje najlepsze praktyki wykorzystania technologii w różnych rodzajach sprzedaży, które mogą zastosować polskie firmy.

Ponadto wystąpią polscy eksperci: Piotr Faderski, wiceprezes ds. sprzedaży na rynek Enterprise w Polsce, Czechach, Słowacji i krajach bałtyckich w Salesforce, Wojtek Mendyka, CEO w Meaning Makers, Paula Wąsowska DBA, ekspertka innowacji i strategii konkurencyjnej, oraz Antoni Pomykała, Dyrektor Działu Usług Cyfrowych w T-Systems.

Więcej informacji znajdziesz na esp.ican.pl

Przypisy